Haber
19 Mayıs 2020 - Salı 08:41
 
Bodrum'un hayır anasından 170 aileye destek
“Bir Ailenin Hayatına da Sen Dokun” dedi, tam 170 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımı ve desteğinde bulundu.
EGE Haberi
Bodrum'un hayır anasından 170 aileye destek

    Muğla’nın Bodrum ilçesinde ihtiyaç sahiplerine yaptığı karşılıksız yardımlarla tanınan  Türkiye Sakatlar Derneği Bodrum Şube Başkanı Esma Ezenel;   Coronavirüs Salgını nedeniyle artan mağduriyetler ve yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı başlattığı “Bir Ailenin Hayatına da Sen Dokun” adlı yardım kampanyasıyla şu ana dek, 170 aileye gıda yardımı ve desteğinde bulundu.

 

    Kampanyayı Turgutreis Beldesi Mahallesinde  Muğla Büyükşehir Belediyesi  desteği ile edindiği dernek ofisinden yürüten Bodrum’un Hayıranası Esma Ezenel;  kampanyaya destek veren yardımsever vatandaşlara da ayrıca teşekkür ederek;  “Bu sayede şimdiye kadar 170 aileye gıda kartı ve gıda kolisi dağıtıldı. İmza karşılığı yapılan yardımlardan ihtiyaç sahibi herkes yararlanabiliyor. Coronavirüs Salgın süreci henüz bitmedi ne yazık ki. Kampanyamızı da devam ettiriyoruz. Ben yıllardır herkese karşılıksız yardımları ulaştırmaya çalışıyorum, araştırıyorum gerçekten mağdur kişiler ile paylaşım yapmaya çalışıyorum. Gelen tepkiler çok güzel, ülkem insanları gerçekten çok yardımsever.  Şu an işini kaybetmiş, dükkanı kapanmış, evine ekmek bile alamayan ve bunu paylaşmaktan çekinen çok fazla insanımız var.


     Kimsenin ismini açıklamadan yardımlarımıza devam edeceğiz, biz çok güçlü bir milletiz. Hepimiz bu süreci sağlıklı sıhhatli atlatacağız inşallah!..”dedi.  AjansCANKA

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bodrum'un, hayır, anasından, 170, aileye, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı