Haber
22 Mart 2020 - Pazar 12:05
 
NARLIDERE'DE HİJYEN ÇALIŞMALI HIZ KESMİYOR
Yeni tip koronavirüs önlemleri kapsamında ilçe genelinde dezenfeksiyon çalışmalarını aralıksız sürdüren Narlıdere Belediyesi; kamu binaları, askeri alanlar, cadde ve sokaklar ile dükkanlar için yaklaşık 2 ton ilaçlama yaptı. Başkan Ali Engin, hijyen çalışmalarının süreceğini söyledi.
YEREL YÖNETİMLER Haberi
NARLIDERE'DE HİJYEN ÇALIŞMALI HIZ KESMİYOR

2 TON İLAÇ KULLANILDI!
 

Koronavirüs’ün Türkiye’de de görülmesinin ardından, vatandaşların yoğun olarak bulunduğu merkezlerde dezenfeksiyon çalışması başlatan Narlıdere Belediyesi, ilaçlanmadık yer bırakmadı! Başta belediye binası ve Atatürk Kültür Merkezi olmak üzere, tüm kamu binaları, askeri alanlar, cadde ve sokaklar, ATM ve eczaneler ile sağlık ocaklarında hijyen çalışması yapıldı. 11 kişilik ekibin, ara vermeden yürüttüğü çalışmalarda yaklaşık 2 ton ilacın kullanıldığı, ilaçlamaların düzenli aralıklarla devam edeceğiz belirtildi.

 


 

 

KURALLARA UYALIM
 

 

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Her geçen gün, durumun ciddiyetini daha iyi kavrıyoruz. Belediye olarak üzerimize düşeni yapıyoruz ancak tedbiri elden bırakmamalıyız. Evden çıkmamalı, alınan tüm kurallara istisnasız uymalıyız” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: NARLIDERE'DE, HİJYEN, ÇALIŞMALI, HIZ, KESMİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı